Saint Lucia

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Saint Lucia

Saint Lucia satılık emlak

Santa Lucia, Doğu Kıyısında, batı kıyısında iki dağ olan bir adadır: Pitonlar. Kıyı volkanik plajlara, mercan resifleri boyunca dalış yerlerine, lüks tatil köylerine ve balıkçı köylerine ev sahipliği yapmaktadır. Başkenti Castries ve yolculuklar için popüler bir duraktır.

Eğer taşınmayı planlıyorsanız ve Saint Lucia'da satılık bir mülk arıyorsanız, Saint Lucia'daki emlak piyasası hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Bu, geçen yıl daha iyi bir durumda görünüyordu, ancak hala kademeli bir hızda toparlanıyordu. küresel ekonomik kriz neredeyse on yıl önce.

Küresel kriz nedeniyle emlak fiyatları 2009'dan 2014'e% 20'den% 30'a düştü. Gayrimenkul piyasası sadece 2014 yılı sonunda yükselmeye başladı.

Saint Lucia'da satılan 350.000 $ değerindeki orta fiyatlı özellikler, özellikle Kanada ve ABD'den gelen yabancı alıcılar arasında popülerlik kazanıyor.

Gayrimenkul piyasasının geleceği konusunda büyük bir iyimserlik var, ancak şu anda en iyisi değil. Ancak Saint Lucia'da satılık bir mülk satın almak istiyorsanız, tüm zaman fiyatlarından yararlanmanız için iyi bir zaman.

Genel olarak, emlak piyasası Saint Lucia'da satılık mülk satın alan için uygun bir pazar olmaya devam etmektedir. İşlemlerin büyük çoğunluğu tatil evi alıcıları ile ilgilidir.

Saint Lucia'nın kuzey ve güney bölgelerinde halihazırda Saint Lucia'da satılık çok çeşitli yeni evler ve apartmanlar ve mülkler bulunmaktadır.

Turizm, Saint Lucia'daki gayrimenkulleri yöneten motordur. Ancak hala çok umut verici bir hedef, Barbados, St. Martin ve Antigua gibi diğer Karayip ülkelerinden çok daha küçük bir pazar.

Lucia'da satılık emlak isteyen yabancı alıcıların çoğu ABD, Kanada ve İngiltere'den gelmektedir.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 31043

Satilik Hotel, Saint Lucia, West Indies, Castries, Soufrière

33,409,728.45TRY
Satilik
Hotel

48562.28 m²
Karayip olması gerektiği haline size hatırlatacaktır Küçük, eşsiz bir otel. ABD için kullanılabilir $ 1,860,000.00 Durum: Satılık Parsel büyüklüğ...
Cod. 17594

Satilik Çiftlik evi, Saint Lucia, West Indies, Masscre, Anse La Raye

3,053,577.33TRY
Satilik
Çiftlik evi

510.97 m²
Masscre kadar ölçekli evlerin çok ve nerede en doktorlar ve avukatlar bırakarak bulacağını ile güzel bir alandır. Masscre Castries şehir yaklaşık 25 d...
UNAVAILABLE
Cod. 2676

Satilik 5+ Yatak Odası, Saint Lucia, West Indies, Castries, Morne Fortune

19,758,441.56TRY
Satilik
5+ Yatak Odası

160 m²
Morne Fortune de Saint Lucia pitoresk Karayip adasında satılık Beautiful çok apartman sermaye Castries bakan. 16-bedrooms/9-bathrooms ve diğer geniş ö...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB